Monitoring není určený pro špehování

2020/01 21 00:01


GPS je technologie, která pozitivním způsobem změnila fungování světa, zejména pak té technické části. Když pominete možnost navigace ve svém automobilu, určitě oceníte především možnosti profesionálního monitoringu. S kvalitním GPS sledováním vozidel je totiž možné zabezpečit celý vozový park, a ještě mít přitom přehled o jednotlivých strojích, jejich využívání či třeba polohou. To je důležité jak z hlediska zabezpečení, tak z hlediska ekonomického využívání daného zařízení nebo stroje. Jako příklad lze určit rypadlo na stavbě. Právě u strojů tohoto typu je možné GPS monitoring využívat skutečně aktivně, stejně jako je tomu u nákladních vozidel.

mapa

Pokud jde o rypadlo na stavbě, můžete u něj sledovat nejrůznější parametry. Nepůjde jenom o polohu, která je důležitá hlavně z hlediska zabezpečení. Půjde i o další aspekty, jako například zatížení stroje a následná spotřeba pohonných hmot, případně využívání mimo pracovní dobu, které je samozřejmě nepřípustné. Dále je možné mít kontrolu nad tím, který strojník v danou dobu zařízení obsluhuje. To vše díky preciznímu propojení několika technologií, které spolu perfektně spolupracují. Na základě toho získáte příležitost vědět, co se s vašimi pracovními stroji děje, ať už to bude z důvodu optimalizace provozu těchto zařízení nebo třeba proto, abyste věděli, který strojník pracuje efektivně a který nikoliv.

gps mapa

Zapomeňte na informace zasílané třetím stranám

Zákazníci mají mnohdy problém s tím, že informace, které pomocí těchto technologií získali, se dostali někam, kam rozhodně neměli. Takové případy nejsou zrovna ojedinělé, a proto může mít kde kdo podezření, že právě tato technologie je jednou z těch, které jsou nežádoucí z hlediska sledování. Toho se však v tomto případě obávat, neboť jde o vyzkoušenou technologii, se kterou dosáhnete přesně toho, čeho jste chtěli – optimalizace provozních nákladů a naprostá kontrola nad všemi stroji.

--CopyRights: vespapv.cz » Monitoring není určený pro špehování

Posted by - Posted in Www