Spodní prádlo v minulosti a dnes

Ženy ještě sto let zpátky halily své tělo více než je tomu dnes. Koupací oblečení zakrývalo bříško a považovalo se to za běžné ať šlo o mladou dívku či zralou ženu. Kalhotky střihu tanga by v té době způsobily pohoršení. Spodní prádlo bylo větších rozměrů a především z přírodních materiálů. Dnešní trh se zdá přesycený, avšak stále se můžeme setkat s něčím novým.
spodní prádlo na šňůře
Někdy jde spíše o legraci a o to vykouzlit obdarovanému úsměv na tvář, i což může vyvolat mimo jiné mužské háčkované prádlo. Trenýrky rozličných barev s motivy a možností uložení pánské chlouby na místo tomu uháčkovaném. I když jistě se najdou muži kteří pracují v extrémních teplotách a ocení užitkovost tohoto typu zboží, otázkou však zůstává jestli lepší funkci neudělá funkční prádlo klasického vzezření. Oproti tomu do teplých dní, možná páni ocení Jocksy, což je prádlo připomínající slipy, s tím rozdílem že mu chybí v zadní části látka. Není to příliš praktické ani hygienické, ovšem proti gustu…

Perly nebo bonbony?

Ani ženy nepřicházejí zkrátka, důkazem jsou jedlé kalhotky, což jsou ve své podstatě kalhotky na jedno použití vytvořené nejčastěji z bonbonů. Perlové kalhotky, jak název napovídá, jsou kombinací perel a látky.
džíny a spodní prádlo
Barevné, krajkové, svítící ve tmě, s vtipným potiskem, výrobci mají originální nápady a nebojí se s nimi přijít. Někdy jde spíše o recesi, jindy o zpestření romantických chvil s partnerem. Jedno však zůstává jisté, klasické materiály a střihy tu budou stále, protože funkčnost a pohodlí vítězilo v minulosti a vyhrává i dnes. Skvělé je, že pohodlí i atraktivní vzhled může jít spolu ruku v ruce, tedy za předpokladu že budeme dobře vybírat. Móda podléhá trendům a někdo se jimi nechá pohltit, jiný ne. Je na nás, jako cestou se vydáme, ale je dobré občas se seznámit s tím co trh nového nabízí. Přehled je dobrý mít vždycky.