Darujte svému partnerovi Zážitek

Ne, v titulku není chyba ve slově zážitek. Zcela úmyslně je tam velké první písmeno. To proto, že pokud se mu rozhodnete zakoupit nějaký zážitek, tak mu budete darovat dárek s velkým „D“.
Zážitků je trhu nepočítaně. Krátkým zkoumáním jsem jich zaregistroval pětistovku. Jsou adrenalinové, jsou zážitky pro gurmety, jsou i pro sportovce, nebo pro klasické pohodáře. Zážitky si dokonce vyberete podle lokality, tak abyste nemuseli daleko dojíždět.
bungee skok
Nejdůležitější indicií pro volbu toho pravého zážitku pro vašeho partnera jsou jeho záliby, jeho mentalita a případně i jeho fobie. Pokud se bojí výšek, nebude skok padákem tím nejlepším dárkem, i když by se svých strachů při něm patrně zbavil.
Svého partnera určitě znáte. Víte, jaké jsou jeho záliby, co miluje, čemu se věnuje ve volném čase. Tomu výběr přizpůsobte.
Má váš partner rád auta? Celé dny se hrabe v nějakých motorech, není nic, co by si na vašem starém autě nedokázal opravit. A vášnivě sleduje motosport. Předpokladem je že dárek – Jízda ve formuli na okruhu pro něj bude tím pravým. Pokud je leteckým modelářem věnujte mu let v nějakém letadle. Lze zakoupit i let ve stíhačce.
Že váš partner se v autě jen tak sveze, ale nic víc mu neříká? Místo toho leze po skalách, sjíždí prudké svahy a vůbec miluje vše, co do jeho těla vyplavuje adrenalin po litrech? Vyberte mu jako dárek třeba některý z následujících zážitků. Můžete mu pořídit seskok Bungee Jumping z mostu. Nebo let pár desítek minut ve Větrném tunelu, kde se bude vznášet v proudu vzduchu. Nebo přímo seskok padákem? Samozřejmě na tandemovém padáku, kdy seskok řídí zkušený parašutista.
tandemový seskok
Darovaný zážitek může mít i přidanou hodnotu. Pokud váš partner tráví moře času za volantem auta, protože pracuje v profesi, která si tuto činnost vyžaduje, bude ideálním dárkem Kurz bezpečné jízdy. Partner si to užije a zároveň se naučí ovládat automobil v krizových situacích.