Mužem se vším všudy

Každý muž si občas dělá starosti, jestli je dostatečně velkým mužem, kterému nic neschází. Kromě krásné a chytré partnerky po svém boku, potřebují muži získat i několik nezbytných vlastností, které jim pomůžou cítit se jako muži – se vším všudy!

svalnaté tělo

Sebevědomý muž – přitažlivý muž

Samozřejmě, že je řeč o zdravém sebevědomí, které nesmí přerůst v egoismus a cynismus. Je totiž potřeba, abyste ženy neodradili tím, jak jste pyšní na všechno, co se vám v životě děje nebo to, co vlastníte. Skromnost je něco, co vždy vítězí nad mužem, který se rád chlubí i tím, co nemá.

Co vám však k vaší mužnosti jistě přidá je to, pokud budete se sebou maximálně spokojeni a nebudete v sobě nosit žádné zbytečné komplexy. Neplatí to pouze pro ženy, mnoho mužů se trápí nad tím, že jim něco chybí nebo naopak přebývá. Zahoďte myšlenky na dokonalost za hlavu a dopracujte vaši mysl do stádia, kdy si uvědomíte, jak báječné je žít život naplno a s tím, co máte bez ohledu na mindráky, kterými je lepší se netrápit.

Výkonný v milostném životě

Každý muž si přeje být samcem. Je logické, že na ženy chcete působit jako muž, který ví, jak ženu uspokojit, ovšem nejde vždy o to, abyste podali ten největší výkon. Mnohem zásadnější, co vám v milostném životě přidá na úrovni a zlepší ho do nevídaných rozměrů – je technika při sexu, čas, který dopřejete sobě a partnerce ho prožít a samozřejmě vždy myslet i na přání a touhy partnerky.
asiat v košili

Pokud nebudete při sexu sobečtí, ale budete se snažit uspokojit potřeby i partnerky, uvidíte, že nic víc nebudete k dokonalejšímu sexuálnímu prožitku potřebovat. A na váhání o tom, jestli je vaše přirození dostatečně uspokojivé, rovněž předem zapomeňte! Nezáleží na tom prakticky nikomu jinému než mužům, protože každá žena dobře ví, že mnohem důležitější je to, jak umíte s vaší předností zacházet – nikoli to, jakých je rozměrů!