Reklamní textil – skvělý dárek k mnoha různým příležitostem

Reklamní textil Promotextilie nachází uplatnění ve firmách, které tímto způsobem utužují vztahy mezi zaměstnanci, ovšem lze tímto způsobem obdarovat i své blízké. Potisk na textilu je v oblibě stále, a jestliže se vám podaří zvolit nápaditou formu, vtipný (nikoli vulgární až hloupý) motiv, pak máte vyhráno.

Rodinná dovolená – zejména děti milují překvapení a to jim můžete přichystat ve formě triček s atraktivním nápisem, který jim bude připomínat společnou dovolenou spřátelených rodin. Takové „drobnosti“ si obvykle pamatujeme po celý život. V současné době roste obliba triček s dlouhým rukávem, která lze nosit po celý rok.

medvídek s tričkem

Dárek k narozeninám – dnešní doba plná technických vymožeností svádí k tomu, že si nedokážeme užít radost z maličkostí. Život je však především tvořivý element a jeho smyslem je právě sled mnoha drobných událostí. Do této pestrobarevné mozaiky zapadají i dárky, zvláště pak ty, vytvořené na základě vlastní fantazie. Cokoli vytvoříte s vlastní invencí, má větší hodnotu, než zakoupené výrobky vyráběné průmyslově ve velkých sériích. Nemusí jít přímo o velkou fotku natištěnou na triku, vystačíte se skromným motivem výšivky či potisku na kšiltovku, na deštník, batoh, ledvinku, mikinu, polokošili, ale můžete fantazii rozšířit i o plavky nebo spodní prádlo.

nápis na trávě

Spolužáci – na počátku nového milénia vznikl projekt zakladatele serveru „seznam.cz“ s názvem Spolužáci. Cílem bylo podpořit mezilidské vztahy, co se rozvíjely v období školních let, a přetrvaly do současnosti. Byl to zajímavý a hlavně prospěšný počin, který bohužel skončil, zčásti nezájmem veřejnosti a především kvůli zvýšeným opatřením v souvislosti s ochrannou osobních údajů GDPR.

Naštěstí stále existují skupiny lidí, kteří se i přes všechny úřednické obstrukce schází a vyměňují si své životní názory na pravidelných či občasných srazech. Tričko nebo mikina s výšivkou či potiskem dokáže v takovém případě potěšit víc, než si myslíte, a to stačí docela drobný, nenápadný nápis a logo střední školy, případně doplněný jmény spolužáků, či jejich přezdívkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup