Muži, popusťte uzdu své fantazii!

Klasická erotická masáž mataharisalon.cz vychází ve své podstatě z podnětů fyzioterapeutické masáže. To znamená, že dochází při masírování celého těla k uvolnění svalového napětí a svalové zátěže. Masírování a hnětení svalů se zaměřuje na navození pocitů dokonalého uvolnění, ale na rozdíl od klasického masírování klade erotická masáž velký důraz na navození vzrušení od samotného začátku. A zachovává tak pocit intimity muže, který se svěřil do rukou zkušené profesionální masérky. Ta za pomoci stimulace smyslů a rafinovaných hmatů dokáže navodit vzrušení a korigovat ho tak, aby neustále stoupalo až k erotickému výbuchu.

akt žena

Významná část masáže se totiž věnuje samotnému sexuálnímu vyvrcholení, kdy v průběhu masírování anebo ke konci – záleží na přání samotného klienta – dochází za pomoci ruční masáže k multiorgastickému zážitku, na který muži dlouho nedokážou zapomenout. Jsou už tak moc nabuzeni a vzrušeni body-to-body masáží, kdy je nahá masérka masíruje http://slovnik.azet.sk/preklad/slovensko-anglicky/%3Fq%3Dmas%25C3%25ADruje svým nahým pevným tělem a nevynechá ani kousek jejich těla.

nahá žena

Díky éterickému horkému oleji, kterým potře tělo masírovaného muže i svoje tělo, pak lehce a smyslně klouže po těle muže a dotýká se jeho zadních partií, stehen, lýtek, boků, břicha, přejede dráždivě prsy jeho obličej a nevynechá samozřejmě ani jeho intimní partie. Muž je nabuzen a touží po vyvrcholení. Tu přichází chvíle pro zkušené a jemné a zároveň rafinované hmaty profesionální erotické masérky, které za pomoci ruční masáže přivede klienta postupně k sexuálním uspokojení a vzrušujícímu vyvrcholení. Pokud muž dojde k extázi již během masírování nebo dokonce již na začátku masáže, masáž tím nekončí. Pokračuje dále a sexuální prožitky muže mohou pokračovat.

Vše je jen na vás, jak si masáž hodláte užít a zda dokážete popustit uzdu své fantazii.