Velké nákupy v půjčeném autě

Velké nákupy můžeme podnikat za různými účely. Někdo by si rád nakoupil nábytek na kolej, jiný zase vybavil svůj nový domov, jindy se jedná o vánoční nákupy pro velikou rodinu. V případě, že víme, co přesně sháníme, obvykle si to objednáme na internetu, a necháme doručit až domů. Mnohdy si však chceme vybrat přímo na prodejně, a všechno pouze naskládat do auta, a odvézt si to sami. A právě za tímto účelem je tu pro nás úžasná služba, a to půjčovna dodávek. S vypůjčenou dodávkou si můžete zajet například na nákup do Ikei, nebo pro bazarový nábytek k prodejci na druhé straně republiky. Jak to funguje, a kde si dodávku půjčit?

velká dodávka

Volte správnou půjčovnu

V půjčovně si dodávku vypůjčíte za poplatek, což je logické. Nejenže musíte uhradit náklady, které půjčovně vznikají (palivo, servis, atd.) ale aby tato služba mohla plně fungovat, musí si něco vydělat. Pokud se však nehodláte zruinovat, porovnejte ceny a recenze, a až poté si vyberte vhodnou půjčovnu. Jako jednou z nejlepších možností na českém trhu se jeví půjčovna Rent car service.

Jak si dodávku půjčit?

Můžete půjčovnu navštívit osobně, nebo se s nimi kontaktovat telefonicky. V případě potřeby vám dodávku přivezou až domů, takže máte o starost méně. K vypůjčení potřebujete dva doklady totožnosti, z nichž je jeden rozhodně řidičským průkazem. V případě že podnikáte, pak i živnostenský list. Při vypůjčení zaplatíte vratnou zálohu ve výši 5000Kč.

velké náklady

Lze si zvolit?

Ano, dodávku si můžete vybrat, a to z těch, které půjčovna nabízí. Při výběru se setkáte s různými značkami automobilů, a vybíráte i z různých velikostí, to dle vaší potřeby.

Na kolik to vyjde?

Na začátku se vám účtuje denní pronájem, ve kterém máte zahrnuto 500Km zdarma. Dále pak platíte za každý ujetý kilometr nad tento limit, a to 1,50Kč za kilometr. V ceně je zahrnuto pojištění, a to zákonné i havarijní. Dále pak přistavení i odvoz vozidla, dálniční známka, prémiová asistenční služba, a pravidelný servis.

Jaké další služby lze využít?

V případě, že se na řízení takto velkého automobilu necítíte, není to problém. Můžete si jej totiž pronajmout i s řidičem. Přepravní služby jsou účtovány ceníkem 9Kč na kilometr. Rovněž můžete využít dodávku i ke stěhování, tudíž jako stěhovací službu.