Mobilní domy na prodej

Je to jako s jakýmkoliv jiným zbožím. Přijedete na prodejnu a začnete si vybírat to, co chcete. Posuzujete vzhled, velikost, vybavení, design a samozřejmě i cenu. Až vám padne do oka produkt, který se vám líbí nejvíce, dohodnete podmínky koupě a je to. Vrátíte se domů a čekáte na doručení svého balíku.

Obchod uzavřen

Mobilní domy na prodej Top-mobilnidomy se prodávají stejně. Jistě, neprodávají se v žádném nákupním centru. Ani nečekejte nějaký show room. Musel by to být opravdu obří objekt. A také by to postrádal patřičnou atmosféru.

Jinak nákup, nebo lépe, pořízení mobilního domku se neliší od například koupě auta. Také vybíráte očima i srdcem, a také řešíte po svém výběru i způsob financování. Jen u mobilního domku neporovnáváte výkon, spotřebu, zrychlení či objem zavazadlového prostoru. Zajímáte se o jiné parametry.

Jde vám především o užitnou plochu a vnitřní dispozici mobilního domku. Zajímá vás, jak velké jsou ložnice a jaký je jejich počet. Chcete vědět, jak komfortně je vybavena koupelna, jaké soukromí poskytuje WC. Ženy nejvíce zajímá zase kuchyně, která bude jejich doménou.

A všichni zainteresovaní řeší velikost a dispozici společného obývacího pokoje.

Mobilní domky dnes můžete pořídit v různých variantách. Mohou být sezonní, mohou být vhodné pro celoroční obývání.

Základní mobilní domky jsou v rozměrech pohybujících se na šířku kolem 4 metrů. Dlouhé jsou od 8 metrů. Dá se říci, že dnes klasické domky mají celkovou plochu přesahující 50 metrů čtverečních.

Přeprava mobilheimu

Domky se vyrábějí i modulové. Prostě si zakoupíte dva i více moduly mobilních domků, které na místě necháte smontovat k sobě. Z výroby jsou už k tomu moduly předpřipraveny a tak montáž není nijak složitá. Může dokonce vzniknout i jakýsi rostoucí dům. V době, kdy se rozroste rodina, se jednoduše přikoupí další modul. Obytná plocha se až zdvojnásobí.