Nebojme se investovat do našeho snu

Kdo z Vás si to nikdy nepředstavil? Kolik bude mít pokojů, jaká bude koupelna, možná jste přemýšleli i o záclonkách? Ano, řeč je o vašem vysněném bytě nebo domu. Jak se říká, můj dům můj hrad. A nejspíš neznám moc lidí, kteří by nikdy nepřemýšleli, jak to tam bude jednou vypadat.

Pohovka a stůl

Jenomže potom přijde na věc. Stojíme před naším novým bytem, který čeká na rekonstrukci. A my najednou nevíme, co vlastně s tím. Naše představy nejde úplně přenést do reality. Jedná se o poměrně náročnou finanční investici. A také je třeba si uvědomit, že v prostředí, jaké si nyní vytvoříme budeme žít několik desítek dalších let. Doma máme hromady časopisů, které se věnují posledním trendům v interiérech. Ale já hledám takový byt, který bude působit dobře teď, ale i za několik let, říkáte si?

Pokud si netroufáte vytvořit si dům svých snů, obraťte se na zkušeného interiérového architekta. Profesionálové ze společnosti Bydesign udělají vše proto, abyste se doma cítili jako na zámku.

Jako první krok při navázání spolupráce bude domluvení nezávazné a bezplatné schůzky. Probere Vaše přání, bude Vám předložena cenová nabídka a ochotně Vám architekt vysvětlí vše, co Vás bude zajímat.

Dalším krokem je zaměření prostor a převedení do digitálního světa, zpracování 2D půdorysu pro návrh úpravy dispozic, který bude s vámi konzultován. Všechny další úpravy a finální návrhy budou samozřejmě konzultovány i s cenovou nabídkou vybavení. Po domluvě a zkompletování už přistoupíte k samotné rekonstrukci.

Interiér

Rekonstrukce nebo výstavba domova rozhodně nepatří mezi levné investice. Mimo jiné i právě proto je skvělým řešením obrátit se na odborníky. Je to ta nejlepší záruka nadčasového, příjemného bydlení a možnost využití každého místečka v menších prostorech. V neposlední řadě bude Vaše nemovitost skvěle zhodnocena.

Nebojte se investovat do svého snu.