Moje móda

Já patřím k těm lidem, respektive k těm ženám, které mají rády módu. A mám moc ráda se moderně oblékám a taky moc ráda nakupuji. Ano, vždyť jsem přece žena. Taky si vzpomínám na ty časy, kdy mi moje máma říkala, ať taky šetříme nějaké peníze, ať všechno neutrácím naráz. Měla jsem docela opravdu pěkné vysoké kapesné, ale bohužel jsem vždycky třeba za dva nebo za tři dny už nic neměla. A když to byly třeba dva tisíce za měsíc, tak se v měla velice brzo utracené. Nevím proč, ale ráda jsem utrácela za kosmetiku a za módu. A taky ale to dopadlo tak, že jsem si oblečení taky moc střídala, protože jsem taky měnila různé styly oblečení.

Mám ráda vzory.

Jistě si vzpomínáte, když třeba letělo oblečení ve stylu hip hop anebo ve stylu techno. Jenomže poslední dobou se mi opravdu hodně líbí Military styl, a tak jsem si taky jednoho dne pořídila dámskou army mikinu. Dámská Army mikina se mi líbí a pořídila si mi na webové stránce armytrika.cz, kde mají nebo dámských Army mikin, tak i dalších věci jako třeba například i pánské moderní oblečení. Nebo se mi tam taky líbilo to, že tam prodávají místo oblečení taky různé věci, jako například kšiltovku nebo hrnečky a klíčenky, což se mi opravdu hodně líbí.

Mám ráda módu.

Protože pro ty lidi, kteří mají rádi Army styl a Military nebo vojenství, tak samozřejmě na různé narozeniny nebo na Vánoce ocení taky různé věci, jako například hrnečky nebo klíčenky. Dokonce klíčenku Army stylem jsem dala svému příteli, protože se opravdu hodně zajímá o to, když byl jeho děda voják, tak o to opravdu hodně zajímalo a líbilo se mu to. A navíc se příteli taky líbí Army styl, takže si myslím, že kdybych mu pořídila taky Army mikinu pánskou, tak bude z toho nadšený a pěkně bychom k sobě ladili. A jaká móda se líbí vám? Někdo má rád jenom třeba taky úplně obyčejný styl a trendy nesleduje.