Jak podpořit vaši erekci?


S erekcí jsou někdy potíže. Někdy ji dostaneme v tu nejméně vhodnou dobu, a někdy, ve chvílích, kdy ji potřebujeme, se zkrátka ne a ne dostavit

Problémy s erekcí mohou negativně ovlivnit naši psychiku, emoce a také partnerský vztah. Přitom za poruchami erekce může být spousta faktorů. Alkohol, nezdravá strava, málo pohybu, jiné onemocnění, stres, problémy v partnerském životě a spoustu dalšího.

Ale nemusíte se smířit s tím, že vaše erekce nefunguje už tak, jako dřív. Můžete se s tím pokusit bojovat.

Komunikace

Komunikace je důležitá. Nezapomeňte, že problémy s erekcí mohou uškodit psychice i vašemu protějšku. Důležité je sednout si, promluvit si a ujistit vaši partnerku či partnera o tom, že vaše problémy s erekcí nemají nic společného s jejich přitažlivostí. Je to zkrátka problém, který se snažíte řešit.

pár

Snížení stresu

Snížení stresu je sice dobrá rada, ale všichni dobře víme, že to může být velmi těžké. Pokud trpíme dlouhodobým stresem, může se to podepsat na naši erekci. A obavy z nefunkční erekce mohou přinést další stres. Podnikněte kroky pro zmírnění stresu. Na každého funguje něco jiného, cvičení, meditace, jóga nebo změna zaměstnání.

Léky

Lékař vám může předepsat léky, nebo existuje i spousta volně prodejných prostředků, které by vám mohli pomoci s erektilní dysfunkcí. Mezi nejznámější řadíme viagru, cialis anebo skvěle může fungovat kamagra oral jelly 100 mg Kamagra online.

léky

Erekční kroužek

Slyšeli jste někdy o erekčním kroužku? Tato pomůcka vám může pomoci udržet vaši erekci tím, že vám pomůže udržovat krev ve vašem penisu. Erektilní kroužky jsou dobře dostupné, v lékárnách, na e-shopech, v sex shopech nebo dokonce v některých supermarketech. Existují dokonce kroužky vibrační, pro větší potěšení z vašeho sexuálního zážitku. Dále existují kroužky pevné, nebo naopak z pružných materiálů.