Dřevěné postele z pravého dřeva


Příjemný a sladký spánek to je občas to jediné, na co celý den myslíme. Zejména v případě, že jsme se minulou noc moc nevyspali. To vstaneme a už myslíme jenom na to, kdy se budeme moci opět do postýlky vrátit, abychom si odpočinuli, protože jsme celí unavení, bolaví, rozlámaní a tak podobně. Spánek je důležitou součástí našeho života. Vždyť spánek tvoří třetinu našeho dne. U někoho je to více, u jiného méně, ale i tak bychom si měli zřejmě dát záležet na výběru ložnice, aby se nám zde příjemně usínalo a odpočívalo. Je důležité vybrat hezký nábytek, který je nám příjemný, a ve kterém se cítíme dobře. A v prvé řadě je důležitá samozřejmě také samotná postel. Její konstrukce by měla být kvalitní a bytelná. Žádnou překližku prosím, nejlepší je pravé dřevo.

postel žena

Čím se liší? Pravé dřevo poznáte na první pohled. Je krásně voňavé a má jedinečný design. Vybrat si však můžete z více variant, takže se nemusí jednat pouze o lakovaný dekor pravého dřeva. Postele se vyrábí z kvalitního masivu borovice. Ta je příjemná na dotek, má dlouhou životnost, originálně se zpracovává a hezky vypadá.

Dekorů je na výběr samozřejmě více, abyste mohli postel sladit třeba se stávajícím nábytkem v ložnici. Vybírat si můžete z přírodní verze pouze lakované, bílé, šedé, dubu nebo olše.

Dřevěná postel 180×200 je vhodná do ložnice jako manželská postel, do dětských pokojíčků, větším dětem jistě bude vyhovovat spát na „letišti“. Vhodné pro studenty, kteří si už zařizují „dospělácký“ pokoj či v podstatě takovou svou soukromou ložnici.

Tato velikost se ale nejčastěji používá do ložnic. Zařídíte s nimi však i pokojíčky nebo pokoje pro hosty. Vybírat si můžete z mnoha druhů designů.

postel polštář

Ložnice s kvalitním a příjemným dřevěným dvojlůžkem bude vypadat jistě náramně. Poctivé dřevo se rozhodně nezapře, má jedinečný design a dlouhou životnost. Navíc působí vždy hřejivě a útulným dojmem, proto je nejlepší na spaní, protože se cítíme bezpečně, příjemně a můžeme v pohodlí usnout a nechat si něco hezkého zdát.