U nás najdete všechny možné látky

Spousta lidí se během posledních dvou let naučila něco nového. Protože jsme si museli sami šít roušky, naučili jsme se šít, a mnohým lidem se tato práce zalíbila. A to natolik, že se začali v šití zdokonalovat a dnes jsou schopní si ušít téměř cokoliv. K šití je potřeba vybavení, bez kterého se zkrátka neobejdete. Patří sem hlavně kvalitní šicí stroj, nitě, jehly, knoflíky, mašle a další věci na doplnění hotových výrobků, ale hlavně potřebujete látky, abyste měli z čeho šít. U nás najdete bavlněné látky ve vysokých gramážích, s různými potisky a za dobré ceny.

šicí potřeby

Šijete si doma sami?

Pokud i vy patříte mezi ty, kteří podlehli kouzlu domácího šití, určitě budete rádi, když na jednom místě seženete všechny možné potřeby. Abyste mohli vytvářet třeba oblečení, povlaky na ložní prádlo, nebo dekorace či ubrusy, určitě se neobejdete bez látek. Bavlna se k šití používá celá staletí, protože je savá, měkká, snadno se udržuje a opracovává. U nás najdete:

  • Dětské motivy
  • Vánoční motivy
  • Jednobarevné látky
  • Puntíky
  • Geometrické vzory
  • Květiny
  • A mnoho dalších vzorů

šicí stroj

Role látek máme o standardní šíři role 160 cm, a vy si samozřejmě můžete objednat tolik metrů, kolik budete potřebovat. Najdete u nás i látky s vysokou gramáží, valovánu či látky na patchwork. Kromě bavlny máme v nabídce i další látky, jako je teplákovina, úplety, semiš, koženka, šifon, polyesterové látky nebo šusťákovinu a mnohem víc. Pokud chcete mít po ruce látky pro vaše tvoření, jste u nás na správném místě. Pokud si nevíte rady s potřebným množstvím na různé výrobky, máme pro vás tabulku, která vám pomůže vybrat přesně tolik materiálu, kolik potřebujete. Nebudete mít doma přebytky, a ani vám nebude chybět ani kousek.

Abyste byli na šití připraveni opravdu dobře a nic vás nezaskočilo, u každé látky udávíme srážlivost – před šitím je třeba ji namočit do horké vody. Jedině tak budete mít vždycky dost materiálu.