Tažné zařízení Fabia – výhodné příslušenství

Nejvyužívanější příslušenství osobních vozů

Pravděpodobně uhádnete, jaké příslušenství se nejčastěji do vozidel montuje. Ano, je to ta „pověstná“ koule za autem, která již za socialismu přinesla lidem značné možnosti úspory času, fyzické dřiny a nákladů na stěhování a převážení větších břemen. Již tehdy se lidé snažili opatřit přívěsný vozík a svépomocí vozit materiál na chalupu nebo přestěhovat byt. Dnes ovšem máme širší možnosti, vozík není nutné vlastnit, lze jej výhodně pronajmout a využít jej na libovolně dlouhou dobu, a dokonce i za hranicemi republiky.

škoda Fabia

Finanční návratnost „koule za autem“ – kdo se alespoň jednou v životě stěhoval, jistě si dokáže propočítat celkové náklady na takovou akci. Ať už si půjčíte dodávku, nebo se svěříte do rukou stěhovací firmě, je to finančně nákladný proces a v případě dodávky i jisté riziko, že v okamžiku nějaké nehody budete nuceni hradit značnou částku.

Možnosti tažného zařízení Fabia jsou opravdu široké, je to univerzální prostředek pro jízdu s obytným karavanem, vozíkem pro přepravu nákladu a dokonce i speciálním vozíkem pro přepravu živých zvířat, např. koní. Na jeden způsob využití se přece jen tak trochu zapomíná, je to nosič jízdních kol.

jízda na kolech

Nejlepší nosič bicyklů je na kouli – budete-li mezi sebou porovnávat jednotlivé typy nosičů na jízdní kola, dospějete k jednoznačnému závěru: Ten na „kouli“ zatím nemá konkurenta. Jedinou nevýhodou je jeho vyšší cena, ovšem stěží najdete bezpečnější zařízení, které nemění jízdní vlastnosti vozu, kola jsou umístěna nízko nad zemí a svým těžištěm nezpůsobují řidiči problémy. Bez potíží zaparkujete i v nízkých garážích či stáních, kola do drážek nasadí i méně fyzicky zdatná osoba a lze takto převážet i těžká elektrokola (nosnost kulového čepu bývá vyšší, než nosnost střechy vozidla v případě střešního nosiče).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup