Podnikatelský úvěr formou hypotéky bez registru

Hledáte půjčku pro podnikatele? Potřebujete udržet podnikání při životě? Hodila by se nějaká finanční injekce do živnosti? Chcete se vzdávat svého řemesla? Nebo naopak potřebujete financovat větší investice a chcete ručit nemovitostí? To všechno se dá vyřešit půjčkou neboli hypotékou, u které se vždy ručí nějakou nemovitostí. Může se však jednat o jakoukoliv nemovitost, kterou vlastníte jako je dům, byt, pozemek, hala, komerční budova a mnoho dalších. Jakmile ji dáte do zástavy, získáte až 70% z její hodnoty. Nebankovní hypotéky mají navíc velice mírné podmínky pro podnikatele, takže půjčku může získat například i podnikatel se záznamem.

kalkulačka smlouvy

Podnikatelský úvěr pod názvem hypotéka bez registru hypoteka-bez-registru.net má jednoduché podmínky. Ty dokáže splnit každý podnikatel. Navíc nepotřebujete čistý registr dlužníků. Nebankovní společnost vám může půjčit i přes záznam v registru.

Levné hypotéky po celé České republice

Hledáte levnou hypotéku, ale nechcete chodit do banky? Brali byste jednodušší vyřízení, třeba i přes internet, abyste nemuseli nikam chodit? V případě této hypotéky se dá všechno vyřídit přes internet a to velice jednoduše a rychle. Nemusíte čekat dlouhé hodiny, dny ani týdny na vyřízení, vše jde snadno a hladce takže během jednoho dne budete mít vše vyřízené a peníze brzy na svém účtu.

peníz

Jak využít finance? Podle libosti. Peníze z tohoto úvěru nebudete nikam dokládat. Můžete je proto využít jakkoliv v rámci podnikání, protože se bude jednat o podnikatelský úvěr. Můžete s nimi ale zaplatit ve firmě cokoliv, financovat náklady, investice, platit faktury, mzdy, energie, cokoliv, co zrovna potřebujete.

Splatnost až 30 let, ideální pro lidi, kteří nemohou žádat o půjčku v bance. Pomůžeme s profesionálním vyřízením hypotéky. Navrhneme přijatelné podmínky, nízkou úrokovou sazbu a třeba i dlouhou dobu splácení, abyste se nedostávali do zbytečných potíží. Půjčku také můžete bez sankcí kompletně doplatit již v průběhu splácení. Dopředu ani nedokládáte, na co peníze použijete. Zajistíme i výpis z registru dlužníků, pokud nemáte záznam, můžete získat ještě výhodnější úrokovou sazbu. Jednáme narovinu a spolehlivě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup